#1 2012-01-23 12:03:56

marta k

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-21
Posty: 10
Punktów :   

Terminy egzaminow

Podaje terminy najblizszych egzaminow:

- 28.01 o 9.30 Pedagogika ogolna u dr Sokolowskiej - podane 15 pytan z wykladu (poprzednia grupa na wstepie miala po 4.0 a kto chcial wiecej pisal egzamin wiec mozliwe ze u nas tez tak bedzie )

- 28.01 o 11.30 Wyklad monograficzny u mgr Ewy Urbanowicz - kolokwium w grupach gdzie mozna miec swoje notatki

- 29.01 o 11.40 Historia mysli pedagogicznej u dr Tomasza Dzikiego - egzamin ustny (mozliwe ze bedzie proponowac oceny a kto chce cus wiecej to bedzie dopytka )

- 29.01 o 14.30 Psychologia ogolna u dr Waldemara Budzinskiego - egzamin piemny: 3 pytania z czego jedno prawdopodobnie bedzie "Prawo warunkowania instrumentalnego wg Thorndike" (tak mowil ale wiadomo jak to jest...). Tego dnia bedzie rowniez przepisywanie oceny z tego przedmiotu.

- 29.01 po egzaminie z Psychologii - P I W O ! ! !

- 5.02 o 10.00 Psychologia rozwoju i osobowosci u dr Aleksandry Peplinskiej - egzamin pisemny : 10 pytan zamknietych (po 1 punktow) i 2 otwarte (po 5 punktow) dla osob ktore nie pisaly zerowki (12 punktow na zaliczenie) + osob ktore chca poprawic oceny z zerowki maja dopytke ustna. Dodatkowo tego dnia odbeda sie wpisy do indeksow

to chyba wsio ;P

powodzenia

Ostatnio edytowany przez marta k (2012-01-23 12:20:42)

Offline

 

#2 2012-01-24 12:40:50

 Prezes

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Terminy egzaminow

UWAGA zajęcia 29.01.2012r. rozpoczną się o godz. 9.00 u dr. Dzikiego. Przełożyłem ćwiczenia. Szybciej skończymy. Arek

Offline

 

#3 2012-01-24 20:15:46

marta k

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Terminy egzaminow

czyli mamy na 9.00 cwiczenia z historii, potem ustny, a potem psychologia?

Offline

 

#4 2012-01-24 21:21:49

 Prezes

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Terminy egzaminow

Tak. mam coś na rozluźnienie. Może znasz.

Wczoraj wybrałam się na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, że wrócę o północy. ‘’Obiecuje ci kochanie, nie wrócę ani minuty później’'- powiedziałam i wybyłam. Ale impreza była cudowna!!! Drinki, balety, znów drinki, znów balety, i jeszcze więcej drinków, było tak fajnie, że zapomniałam o godzinie!!!!.. Kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem. Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tę wściekłą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy zorientowałam się, że mój mąż się budzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy... Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, że chociaż pijana w cztery dupy, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy - po prostu uniknęłam awantury z mężem...!!!!!! Szybciutko położyłam się do łóżka, myśląc jaka to ja jestem inteligenta! Ha!!!!!!

Rano, podczas śniadania, mąż zapytał o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, że o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. 'Oh, jak dobrze, jestem uratowana....' - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Mój mąż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc: 'Wiesz, musimy zmienić nasz zegar z kukułką'. Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem: 'Taaaak???? A dlaczego, kochanie?' A on na to: Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O kurwa!!!' znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, następnie na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się na  mnie i kukając ostatni raz - puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać......

Offline

 

#5 2012-01-25 09:34:54

marta k

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Terminy egzaminow

hahahahahahahahaha

dobre

dobrze ze nie mam zagara z kukulka :]

Offline

 

#6 2012-01-25 20:41:48

ania_w

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Terminy egzaminow

hahahaha

rewelacja

Offline

 

#7 2013-01-12 22:21:11

monika9239

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Terminy egzaminow

Witam serdecznie.
Z gory przepraszam ze weszlam na Wasze forum (moze juz nieaktywne), ale chcialabym sie dowiedziec jak wygladaly u Was egzaminy u dr Dzikiego?
Jestem przed egzaminem i chwytam sie kazdego ratunku, bo jak narazie to najtrudniejszy moj egzamin:(
Bardzo prosze o jak najszybsza odpowiedz. Z gory dziekuje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kingsage-hellsing.pun.pl www.sp21klasa6.pun.pl www.przedszkolelesne.pun.pl www.animalparty.pun.pl www.koszalinhh.pun.pl